دیجیتال مارکتینگ ماهان یک ارائه دهنده راه حل های دیجیتال مارکتینگ با فناوری است و ما برای هر یک از مشتریان خود بر اساس نیازها و اهداف خود استراتژی های متفاوتی ایجاد می کنیم.

 

تیم ما متشکل از بازاریابان، طراحان و توسعه دهندگان خبره است  و ما می دانیم که برای به دست آوردن نتایج واقعی آنلاین چه چیزی لازم است. ما همچنین تمرکز خود را روی معیارهایی که بیشترین اهمیت را دارند، مانند ترندها حفظ می کنیم. ما می دانیم که رسیدن به این اهداف چیزی است که کسب و کارها را به جلو می برد و معتقدیم که موفقیت مشتریان ما بهترین معیار برای سنجش عملکرد ماست.

از طریق سال‌ها تجربه، ما همچنین آموخته‌ایم که در حالی که هر کانال مجموعه‌ای از مزایای خاص خود را دارد، همه آنها زمانی که به صورت استراتژیک با کانال‌های دیگر جفت شوند بهترین عملکرد را دارند. به همین دلیل است که ما استراتژی‌های خدمات کامل را به هر یک از مشتریان خود ارائه می‌کنیم و از ترکیبی از کانال‌های دیجیتال برای افزایش دید، تبدیل‌ها و درآمد استفاده می‌کنیم.

در نتیجه، ما بیش از 3 میلیارد تومان فروش و بیش از 1 میلیون مشتری برای مشتریان خود داشته ایم. ما همچنین با بیش از 40 اینفلوئنسر و منتور داخلی که به ایجاد روابط و کسب درآمد در وب‌سایت‌های برجسته اختصاص یافته‌اند، مرتبط‌ترین تیم رسانه‌ای را در صنعت ایجاد کرده‌ایم.

تیم ما همچنین برای توسعه ابزارهای اختصاصی کار کرده است که به ما کمک می کند نتایج خود را به طور مؤثرتری پیگیری و گزارش کنیم.

 

وب علاقه ماست و ما مشتاق کمک به کسب و کارها در رسیدن به اهداف خود هستیم. بنابراین هنگامی که دیجیتال مارکتینگ ماهان را به عنوان آژانس بازاریابی دیجیتال خود انتخاب می کنید، یک استراتژی خام و آماده نخواهید داشت – یک برنامه سفارشی متناسب با شرکت، نیازها و اهداف شما دریافت خواهید کرد.

15+سال تجربه
98+کارشناس
1230+پروژه تکمیل شده
99%رضایت مشتری
100

طراحی وب

97

شبکه های اجتماعی

100

تولید محتوا

98

بازاریابی دیجیتال

در دیجیتال مارکتینگ ماهان، مشتریان ما همیشه اولویت اصلی ما هستند - اما ما قویاً به ایجاد محیطی بیش از یک مکان برای کار اعتقاد داریم. ایجاد یک فرهنگ شرکتی مثبت همیشه برای ما مهم بوده است، و در نتیجه، چند سال متوالی به عنوان بهترین مکان برای کار برای تیم مان شده ایم.

اعضا

تیم ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مشتریان خوشحال

مشتریان راضی از ما