نوشته:  گري همل[کتابها]

ناشر: سازمان فرهنگی فرا[کتابها]

ترجمه: مريم شريفيان ثاني[کتابها] , كاوه سرمست[کتابها]

شابک: 978-964-7092-92-0

تعداد صفحات: 300

شمارگان چاپ: 3000

اطلاعات چاپ: جلدشوميز / قطع رقعي

قیمت پشت جلد: 59000

قیمت خرید از سایت: 53100

:درباره کتاب

شواهد محكمي وجود دارد كه استراتژي هاي جهاني سرآمد به ندرت حتي يك دهه دوام مي آورند.

هيچ گاه فراموش نكنيد شركت هاي خوبي كه رو به بدي مي گذارند، فقط شركت هايي هستند كه براي مدت هاي طولاني منكر واقعيت زوال استراتژي بودند.

اگر آموزگاران نتوانند راهي پيدا كنند كه يادگيري را به صورت «آموزش» و «تفريح» ارايه دهند، غول هاي رسانه اي آموزگاران واقعي خواهند شد.

اصلاح گران خونسردترين افراد روي زمين هستند. آن ها چيزهاي بزرگ و پيچيده را فقط با قلب خود تغيير مي دهند.

بگذاريد آن ها مرا شورشي خطاب كنند، برايم مهم نيست. اما اگر اجازه دهم روحم را به پستي بكشانند، دچار عذاب وجدان مي شوم.

«انقلابيون سپيدمو»(نادرترن تيره سازماني) شركت هايي هستند كه توانسته اند خود و صنعت خود را بيش از يك بار بازآفريني كنند. موي سپيد آن ها حاصل گذشت سال ها نيست، بلكه ناشي از تجاربي است كه در خلال استراتژي هاي مختلف عمر خود داشته اند.

در دنياي به شدت متغيير امروزي، علاقه و وفاداري به يك تكنولوژي يا يك مفهوم كسب و كاري خاص، نوآوري را خفه مي كند و در نهايت شركت را به كشتن مي دهد.

آيا مديريت عالي شركتتان آماده است براي مدتي دهان خود را ببندد و گوش كند و به راستي گوش كند: به حرف هاي جوانان، كاركنان تازه استخدام و آن هايي كه در حاشيه هاي جغرافيايي شركت كار مي كنند؟

چيزي كه ما نياز داريم اقتصاد دست ها و سرها نيست، بلكه اقتصاد قلب هاست. تك تك كاركنان بايد احساس كنند در چيزي مشاركت مي كنند كه به راستي تمايزي اصيل و مثبت در زندگي مشتريان و همكارانشان ايجاد مي كند.

====***====

در حوزه مدیریت، گري همل را سلطان استراتژي می‌دانند. نشريه معتبر «استراتژي كسب‌وكار»، همل را جزو 25 متفكر اول دنياي كسب‌وكار در قرن بيستم دانسته است.

در اين كتاب وي آغاز عصري جديد را بشارت مي‌دهد: عصر انقلاب. عصري كه در ذهن مي‌دانيم از راه رسيده، اما در دل‌هايمان مطمئن نيستيم و از آن خوشمان آيد، چون مي‌دانيم دوراني خواهد بود سراسر آشوب، غوغا و بخت‌هاي به‌سرعت به‌دست‌آمده و از دست‌رفته. تغيير خود دچار تغيير خواهد شد. ديگر چيزي به آن اضافه نمي‌شود. ديگر به‌صورت خطي مستقيم پيش نمي‌رود. در قرن بيست‌و‌يكم، تغيير، ناپيوسته، نامنتظره و پرتلاطم‌ خواهد بود.

«رهبری تحول» كتابي آسان نيست و مديران راحت‌طلب را هم جذب خود نخواهد ساخت. ‌بلكه كتابي است براي كساني كه حس مي‌كنند ديگر ميراث گذشته، سرنوشت آينده را رقم نخواهد زد.

:فهرست مطالب

مقدمه ي ناشر

مقدمه ي مترجمان

فصل اول:پايان عصر پيشرفت

فصل دوم: توقع هاي افزاينده، بازده هاي كاهنده

فصل سوم: نوآوري مفهوم كسب و كار

فصل چهارم: پيشگوي خود باشيد

فصل پنجم: شورشيان شركت

فصل ششم: پيش به سوي انقلاب

فصل هفتم: انقلابيون سپيد موي

فصل هشتم: قواعد طراحي نوآوري

فصل نهم: راه حل جديد نوآوري

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *