حتما خبر ارائه IPAD از سوي شركت اپل رو شنيديد. اين روزا خيلي جاها در مورد اين محصول جديد دارن صحبت مي كنم. امروز يه خبر جالب خوندم در مورد هجوم طرفداران تكنلولوژي به سايتهاي مربوط به تكنلوژي براي كسب خبر در مورد اين محصول جديد!:

عرضه iPad اينترنت را به هم ريخت

همزمان با آغاز معرفي رايانه لوحي يا تبلت جديد اپل موسوم به اي پد توسط استيوجابز رييس اين شركت دنياي اينترنت هم به شدت تحت تاثير قرار گرفت و حتي عملكرد بسياري از سايت ها مختل شد.

به گزارش فارس به نقل از پي سي ورلد با توجه به اينكه بسياري از كاربران علاقه داشتند اين رويداد را به طور مستقيم گزارش كنند، بسياري از سايت هاي سرويس دهنده وبلاگ و ميكروبلاگينگ به علت ازدحام يا كند شده يا دقايقي از كار افتادند.

يكي از سايت هايي كه براي پوشش زنده رويدادهاي خبري ايجاد شده، coveritlive.com است كه اين سايت هم در زمان معرفي آي پد توسط استيو جابز به مدت 20 دقيقه از دسترس خارج شد. با توجه به اينكه بسياري از سايت هاي مشهور اينترنتي از پلاتفورم اين شركت براي پوشش دادن رويدادهاي مهم استفاده مي كنند آنها نيز دچار مشكل شدند.

جالب انكه برخي از سايت هاي مشهور خبر در حوزه فناوري نيز در زمان معرفي آي پد از دستس خارج شدند كه از جمله آنها مي توان به Engadget و Gizmodo اشاره كرد. در مجموع به نظر مي رسد اينترنت هنوز از زيرساخت هاي فني مستحكم و كاملا قابل اتكا برخوردار نيست و زماني كه در عرصه فناوري حادثه مهمي اتفاق مي افتد هجوم كاربران اين شبكه جهاني را مختل مي كند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *